Учень 2-Б класу,Назаратій Єгор,є справжньою зірочкою у сфері карате. 4 квітня 2026 року відбувся Всеукраїнський турнір з кіокушин карате “Битва за Миколаїв” де Єгор зайняв І місце та виборов почесний кубок. Цей юний спортсмен продемонстрував неабияку силу волі,витривалість,наполегливість та стальний характер. Ця перемога є результатом титанічної праці, гідної і міцної підтримки сім’ї та великої довіри та професійної роботи тренера. Єгоре,бажаємо надалі лише перемог,йти до мети з легкістю та новими силами. Ми тобою пишаємося.

