Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

#БіжуЗаГероя_2022

Патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”- традиція щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів. Забіг проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян України. Забіг є можливістю пробігти за тих, хто загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, подякувати та підтримати близьких наших Героїв, об’єднання ветеранів та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молодь та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті Героїв.

Цьогоріч учителі нашого ліцею Іван Шарковський, Гліб Баранюк, Марія Ляхова, Олена Обіщан та Марина Лавриньчук подолали дистанцію 5 км за героя!

Разом подолані кілометри – це пам’ять про мужність і героїзм учасників Революції Гідності та російсько-української війни, підтримка військовослужбовців і родин Героїв, наш вияв вдячності їм.

Світ навколо нас стрімко змінюється, і ми прагнемо, щоб наші учні не просто встигали за цими змінами, а були їхніми активними творцями.

27 лютого 2026 року завершився фінальний етап першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2026» у номінаціях «Громадянська освіта», «Початкова освіта», «Англійська мова»

З ЧИМ НЕ МОЖНА ПРИХОДИТИ У ШКОЛУ: нові правила безпеки для учнів  Безпечне навчальне середовище у школі — це умови, що захищають