Бібліо-Крос. Від серця до серця

З Україною у серці.
Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України спільно з Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки Українибуло проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина – патріота України». У рамках заходу відбувся конкурс авторських віршів учнів. Твори переможців конкурсу увійшли до збірника «З Україною в серці».
Нашій шкільній бібліотеці пощастило отримти у дар цю книгу, за що ми дуже вдячні завідувачу відділу науково-методичного забезпечення діяльності мережі освітянських бібліотек ДНПБ України ім. В.О.Сухомлинського Хемчян Ірині Іванівні.
Учні Первомайського НВК презентують вірші переможців конкурсу.
далі: http://kniga-nvk15.blogspot.com/

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок