Бібліо-Крос. Від серця до серця

З Україною у серці.
Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України спільно з Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки Українибуло проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина – патріота України». У рамках заходу відбувся конкурс авторських віршів учнів. Твори переможців конкурсу увійшли до збірника «З Україною в серці».
Нашій шкільній бібліотеці пощастило отримти у дар цю книгу, за що ми дуже вдячні завідувачу відділу науково-методичного забезпечення діяльності мережі освітянських бібліотек ДНПБ України ім. В.О.Сухомлинського Хемчян Ірині Іванівні.
Учні Первомайського НВК презентують вірші переможців конкурсу.
далі: http://kniga-nvk15.blogspot.com/

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав