ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Бібліо-Крос. Від серця до серця

З Україною у серці.
Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України спільно з Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки Українибуло проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина – патріота України». У рамках заходу відбувся конкурс авторських віршів учнів. Твори переможців конкурсу увійшли до збірника «З Україною в серці».
Нашій шкільній бібліотеці пощастило отримти у дар цю книгу, за що ми дуже вдячні завідувачу відділу науково-методичного забезпечення діяльності мережі освітянських бібліотек ДНПБ України ім. В.О.Сухомлинського Хемчян Ірині Іванівні.
Учні Первомайського НВК презентують вірші переможців конкурсу.
далі: http://kniga-nvk15.blogspot.com/

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.