Батьківські збори перші класи

6 червня в ліцеї “Ерудит” відбулася зустріч-знайомство із батьками майбутніх першокласників. Директор ліцею Наталія Пташинська розповіла про заклад, про особливості освітнього процесу в 1 класах , Концепцію Нової української школи. Олена Татарінцева, учитель початкових класів, презентувала науково – педагогічний проєкт “Інтелект України”, методи та форми організації освітнього процесу, поділилася своїми творчими родзинками.

Директор ліцею ознайомила батьків з режимом роботи закладу, розповіла про порядок прийому дітей до першого класу, відповіла на запитання, які турбували батьків.

Попереду ще копітка робота ліцею і батьків. Успіхів усім нам!

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду