Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Банк обдарованих  учнів

Первомайського ліцею «Ерудит»

2021/2022 навчальний рік

№п/пПрізвище, ім`я  учняКласВид обдарованості (творчий, інтелектуальний, спортивний)Змагання, у яких брав участьРезультатПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
 Головіна Анастасія9ТворчийОбласний  фестиваль «Моя STEM – ідея»ІІІ місцеБрюховеціка Л.І.
 Ніколенко Евгенія9ТворчийОбласний  фестиваль «Моя STEM – ідея»ІІІ місцеБрюховеціка Л.І.
 Маковей Ярослав11ТворчийКонкурс  буктрейлерів та відеопоезій за творами Миколи ВінграновськогоІІ місцеСадовник Н.Ф. 
 Халіна Маргарита11ТворчийКонкурс  буктрейлерів та відеопоезій за творами Миколи ВінграновськогоІІ місцеСадовник Н.Ф. 
 Колебіденко Анна8ТворчийІ етап конкурсу-виставки “Новорічна композиція” (Номінація «Новорічна форм-робота»)І місцеКарічковська Н.М.
 Мітєрєв Данило6ТворчийІ етап обласного конкурсу-виставки “Український сувенір” (Номінація «Сучасний український сувенір»)ІІІ місцеКарічковська Н.М.
 Колектив  «Стоп -кадр»8-9Творчий Обласний  фольклорний фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули»ІІІ місцеМузика Н.С.
 Андрійченко Дар’ю10СоціальнийІ  (територіальної громади) етап  обласного конкурсу “Лідер року”ІІ місцеМузика Н.С.
 Матвієнко Олександра9Творчий ІІ (міський) етап конкурсу читців “Поетична пристань”І місцеРігоц Н.В.
 Труш Дар’я11-АІнтелектуальнийІІ етап (територіальної громади)   Всеукраїнської олімпіади  з  екологіїІІІ місцеПрокопенко І.А.
 Усатенко Антон 8ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з географіїІІІ місцеКифоренко Н.М.
 Урсул Вікторія 10ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з географіїІ місцеКифоренко Н.М.
 Маковей Ярослав11ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з географіїІІ місцеКифоренко Н.М.
 Гудкова Катерина11ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з географіїІІІ місцеКифоренко Н.М.
  Гладь Софія8ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  історіїІІІ місцеМузика Н.С.
 Шевчук Ольга   10ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  історіїІІІ місцеСизова А.В.
  Гладь Софія8ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  фізикиІІ місцеМаксименко М.С.
 Савва Дмитро8ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  фізикиІІІ місцеКоржева О.І.
 Гудкова Катерина11ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  фізикиІІ місцеКоржева О.І.
 Суслов Максим 9ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  інформатикиІІІ місцеДячук О.К.
 Усатенко Антон8ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з української мови та літературиІІІ місцеПетріщенко О.С.
 Головіна Анастасія9ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з української мови та літературиІІІ місцеРігоц Н.В.
 Рец Тетяна (10ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з української мови та літературиІІ місце Овчаренко Н.О.
 Урсул Вікторія10ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з української мови та літературиІІІ місце Овчаренко Н.О.
 Лінкевич Каміла11ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з української мови та літературиІІ місцеСадовник Н.Ф.
 Гудкова Катерина 11ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з української мови та літературиІІ місцеПетріщенко О.С.
 Суслов Максим9Інтелектуальний ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства.І місцеСизова А.В.)
 Літвінова Катерина 9ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  ІКТІІІ місцеДячук О.К.
 Савва Дмитро10ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  ІКТІ місцеЦибулька Р.В.
 Колебіденко Анна8ІнтелектуальнийІІ  (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мовиІ місце Ушакова К.В.
 Швець Марк9ІнтелектуальнийІІ  (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мовиІІ місцеБорисенко О.П.
 Урсул Вікторія10ІнтелектуальнийІІ  (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мовиІІ місцеВерескун С.В.
 Гудкова Катерина11ІнтелектуальнийІІ  (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мовиІ місцеПідгорна І.П.
 Шелест Андрій11ІнтелектуальнийІІ  (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мовиІІ місцеНосова М.С.
 Гладь Софія8ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  хіміїІ місцеСібова Ю.П.
 Савва Дмитро10ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  хіміїІІ місцеПрокопенко І.А.
 Рец Тетяна10ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  хіміїІІІ місцеПрокопенко І.А.
 Маковей Ярослав11ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  хіміїІ місцеПрокопенко І.А.
 Туряниця Дар’я9ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  російської мовиІІІ місцеВишневська М.О.
 Мішеніна Олександра6ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  математикиІІ місцеГречешнюк С.В.
 Гладь Софія8ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  математикиІІ місцеПостика О.І.
 Суслов Максим 9ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  математикиІІІ місцеПостика О.І.
 Смеречевський Максим11ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  математикиІ місцеГречешнюк С.В.
 Гудкова Катерина 11ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  математикиІІ місцеДудіна Н.М.
 Усатенко Антон8ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  біологіїІІІ місцеДобрянська Т.В.
 Рец Тетяна 10ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  біологіїІІІ місцеПрокопенко І.А.
 Труш Дар’я11ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади  з  біологіїІІ місцеПрокопенко І.А.
 Пелих Ксенія5ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.ІІ місцеБелінська Н.В.
 Антосяк Павло6ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.ІІ місце Садовник Н.Ф.
 Адаліна Дарина7ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.ІІ місцеРігоц Н.В.
 Гладь Софія8ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.ІІІ місцеОвчаренко Н.О.
 Татарінцева Дарина9ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.ІІ місцеРігоц Н.В.
 Рец Тетяна9ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.І місцеОвчаренко Н.О.
 Урсул  Вікторія9ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.ІІ місцеОвчаренко Н.О.
 Козіцька Марія9ІнтелектуальнийОбласне  наукове шоу досліджень юних знавців хімії «Chemical city – 2021»ІІ місцеСібова Ю.П.
    Бужан Анна3ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІІ місцеЗаболотна Л.Ф.
 Селіванов Лев4ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІ місцеТелешко Л.В.
 Мішеніна Олександра6ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені П.ЯцикаІІ місцеСадовник Н.Ф.
 Дячук Софія7-АІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені П.ЯцикаІІ місцеСадовник Н.Ф.
 Козаченко Поліна9ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені П.ЯцикаІІ місце Рігоц Н.В.
 Рец Тетяна10ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені П.ЯцикаІІ місце Овчаренко Н.О.
 Яріна Віолетта11ІнтелектуальнийІІ (територіальної громади) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені П.ЯцикаІІ місцеПетріщенко О.С.
 Рец Тетяна10ІнтелектуальнийІІІ (обласний) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ІІІ місцеОвчаренко Н.О.
 Гудкова Катерина 11ІнтелектуальнийІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади  з  англійської мовиІІІ місцеПідгорна І.П.
 Козаченко Поліна9ІнтелектуальнийІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІІ місцеРігоц Н.В.
 Смеречевський Максим 11ІнтелектуальнийІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади  з математикиІІІ місцеГречешнюк С.В.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний