Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Банк обдарованих  учнів Первомайського ліцею «Ерудит» 2023 – 2024 навчальний рік

№п/пПрізвище, ім`я  учняКласВид обдарованості (творчий, інтелектуальний, спортивний)Змагання, у яких брав участьРезультатПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
 Бойчук Назар5-БТворчийІ (міський)етап  обласного  конкурсу – виставки  «Український сувенір»І місце Садовник Н.Ф.
 Карман  Мілана1-ВТворчийВсеукраїнський творчий конкурс «До Дня Української Писемності та Мови»ІІ місцеЛавриньчук М.Д.
 Толстогузова Анастасія    8-АТворчийІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу- виставки  «Новорічна композиція»І місцеКарічковська Н.М.
 Чепурна Меланія  8-АТворчийІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу- виставки  «Новорічна композиція»І місцеКарічковська Н.М.
  Шахразієв Артем10-Аспортивний Обласний етап змагань з настільного тенісуІ місце Косенков В.Г.
 Дячук Софія9-АІнтелектуальнийВсеукраїнський конкурсу творчості до Дня Конституції України “Мої права, мої ідеї”  І місце 
 Дячук Софія9-АІнтелектуальнийВсеукраїнський конкурс творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля
“Магія природи “
І місце 
 Постніков Прохор10-АІнтелектуальнийЩорічний  міський конкурс «Мій Первомайськ – стежками часу»І місцеПостнікова Г.О.
  Федорук Софія3-ВІнтелектуальний ІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІІ місце Ляхова М.В.
 Балинська Ксенія4 -АІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІ місце Татарінцева О.В.
  Насірова Юліана5-ВІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІІ місцеШвєцова Н.О.
 Селіванов Лев6-АІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІ місце Рігоц Н.В.
 Врадій Платон7-АІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІ місце     Овчаренко Н.О.
    Антосяк Павло8-АІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІ місце  Садовник Н.Ф.
      Цибулька Софія9-АІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІІ місце    Петріщенко О.С.
  Татарінцева Дарина11-АІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІ місцеСадовник Н.Ф.
 Головіна Анастасія11-АІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІ місцеРігоц Н.В.
   Лисиганич Максим11-ВІнтелектуальнийІІ (міський) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІІ місце Садовник Н.Ф.
 Селіванов Лев6-АІнтелектуальнийІІІ (обласний) етап ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаІІІ місце Рігоц Н.В.
 Постніков Ратмір8-БІнтелектуальний VI обласний  фестиваль «Моя STEM-ідея»  ІІ місце Брюховецька Л.І.
 Скарженець Ілля5-ВІнтелектуальнийІІ етап ХІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІ місцеШвєцова Н.О.
 Кодриш Вадим6-АІнтелектуальнийІІ етап ХІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІ місцеРігоц  Н.В.
 Татарінцева Дарина11-АІнтелектуальнийІІ етап ХІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІ місцеСадовник Н.Ф.
 Пелих Ксенія7-ВІнтелектуальнийІІ етап ХІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ місцеБелінська Н.В.
 Адаліна Дарина9-БІнтелектуальнийІІ етап ХІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаІІІ місцеРігоц  Н.В.
 Бєляєв Максим10-АІнтелектуальнийКонкурс  від МійКлас “Математичний турнір”ІІ місцеПостика О.І.
 Іванченко Дар’я6-ГТворчийОбласний етап Всеукраїнського конкурсу “За нашу свободу”І місце Цибулька Р.В.
 Адаліна Дарина9-БТворчийОбласний етап Всеукраїнського конкурсу “За нашу свободу”І місце Цибулька Р.В.
 Гільшанський Дмитро8-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з математикиІІ місцеГречешнюк С.В.
 Гладь Софія10-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з математикиІІ місце Постика О.І.
  Усатенко Антон10-БІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з математикиІІ місцеГречешнюк С.В.
 Суслов Максим 11-ВІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з математикиІІ місцеДудіна Н.М.
 Красуля Дмитро11-ВІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з математикиІІ місцеДудіна Н.М.
 Бойчук Богдан8-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з географіїІ місце Кіфоренко Н.М.
 Усатенко Антон  10-БІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з географіяІ місце Кіфоренко Н.М.
  Бойко Анастасія  10-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з географії ІІ місце Кіфоренко Н.М.
 Лисиганич Максим11-БІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з географіїІІ місце Кіфоренко Н.М.
 Шаповаленко Софія11-БІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з географіїІІ місце Кіфоренко Н.М.
 Лисиганич Максим11-БІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з української мовиІІ місце  Садовник Н.Ф.
 Бойчук Богдан8-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з фізикиІІ місцеБрюховецька Л.І.
 Гладь Софія10-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з фізикиІІІ місце     Максименко М.С.
 Красуля Дмитро11-ВІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з фізикиІІ місцеБрюховецька Л.І.
  Колебіденко Віталій8-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з інформатикиІІ місце Дячук О.К.
  Фесик Владислав11-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з інформатикиІІ місцеДячук О.К.
  Сидорова Дарина9-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з правознастваІІІ місце Сизова А.В.
 Моргунова Діана8-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з біологіїІІІ місце Шаповал Ю.Е.
 Усатенко Антон10-БІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з історіїІ місцеПостнікова Г.О., Сизова А.В.
 Гладь Софія10-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з хіміїІІІ місце      Сібова Ю.П.
 Маланчук Анна11-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з хіміїІІ місце      Сібова Ю.П.
 Головіна Анастасія11-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з хіміїІІ місце      Сібова Ю.П.
 Яковлєва Антоніна11-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з хіміїІІІ місце      Сібова Ю.П.
 Корінчак Тихон8-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мовиІІ місце      Носова М.С.
 Колебіденко Анна10-БІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мовиІ місце      Ушакова К.В.
 Козаченко Поліна11-АІнтелектуальнийІІ (міський ) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мовиІ місце      Підгорна І.П.

Як розповідати підліткам про статеве життя та своє тіло,або чому батькам треба навчитись говорити на “незручні” теми, та яким має бути сучасне

ЛЮТИЙ І.ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ Зміст Дата Форма узагальнення Відповідальні Індикатор виконання 1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці      

                                              Грудень  2023 р. № п/п                 Статті  видатків Грудень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1 550 118,88   2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 253814,10