Атестація педагогів ліцею “Ерудит” 2022

Завершився черговий етап атестації педагогічних працівників Первомайського ліцею «Ерудит».Атестація педагогічних працівників – це важливий етап діяльності кожного закладу освіти . Її мета – стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу. Атестація підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педпрацівників. Отож, з упевненістю можна стверджувати, що атестація – це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних умінь.У 2021/2022 н.р. рішенням атестаційної комісії І рівня ліцею «Ерудит» присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» Максименко Марині Сергіївні, вчителю фізики, інформатики, кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» Музиці Наталії Сергіївні, вчителю історії, Ляховій Марії Володимирівні, вчителю початкових класів, Ушаковій Катерині Валеріївні, вчителю англійської мови. Визначено такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» Стадник Ірину Миколаївну, вчителя історії, Шевчук Ірину Сергіївну, вчителя початкових класів.4 квітня 2022 року в управлінні освіти Первомайської міської ради відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня.Відповідно до пункту 3 статті 50 Закону України «Про освіту» за результатами атестації визначено відповідність педагогічних працівників займаній посаді, присвоєно/підтверджено кваліфікаційні категорії, педагогічні звання.Цього річ на міському рівні атестовано 9 вчителів ліцею «Ерудит». Кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» присвоєно Єлісєєвій Тетяні Василівні, вчителю початкових класів та Рігоц Наталії Володимирівні, вчителю української мови та літератури.Визначено такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» Овчаренко Наталю Олександрівну, вчителя української мови та літератури, Бондур Тетяну Анатоліївну, вчителя російської мови, зарубіжної літератури, Петріщенко Олену Сергіївну, вчителя української мови та літератури, Дудіну Наталію Миколаївну, вчителя математики, Косенкова Володимира Георгійовича, вчителя фізичного виховання, Нікіфорова Олександра Леонідовича, вчителя фізичного виховання.Присвоєно педагогічне звання «старший учитель» Дудіній Наталії Миколаївні, вчителю математики та Карічковській Наталії Миколаївні, вчителю початкових класів.Визначено такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» Овчаренко Наталю Олександрівну, вчителя української мови та літератури, Косенкова Володимира Георгійовича, вчителя фізичного виховання та раніше присвоєному педагогічному званню «вчитель-методист» Бондур Тетяну Анатоліївну, вчителя російської мови, зарубіжної літератури.Вітаємо педагогічних працівників нашого ліцею з успішним проходженням атестації 2022 року! Хай найбільшою винагородою у професії кожного стане усвідомлення свого впливу на становлення освіченої та сильної української молоді! Все буде Україна!

Щорічно 22 квітня суспільство відзначає Міжнародний День Матері-Землі. Турбота про нашу планету – важлива місія, яку активно пропагують учасники еко-руху по всьому

Warning: Undefined array key "button_class" in /home/virtwww/w_nvk15-inf-ua_79bbb01f/http/wp-content/plugins/premium-addons-for-elementor/includes/class-premium-template-tags.php on line 1009

Напередодні Міжнародного дня Матері-Землі 22 квітня, випускники початкової школи, учні 4-А ,4-Б, 4-В, 4-Гкласів, долучилися до озеленення території Первомайського ліцею “Ерудит”. Мета

Соціальний педагог Первомайського ліцею “Ерудит” Любов Патрушева провела профорієнтаційний захід для учнів 10 -А класу на тему: “Крок у професію енергетика”. Учні