ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Акція «Допоможи птахам»

Щороку у нашій школі проходить акція «Допоможи птахам». Це організація та проведення виставок годівничок та шпаківень із вторинних матеріалів, їх розміщення на території школи, скверів чи парків. Розвішування годівничок для учнів школи — справжнє свято, адже вони виходять разом з учителями, батьками на подвір’я, в шкільний сад і там окрім того, що розвішують годівнички, проводять різноманітні конкурси та змагання.

Діти усвідомлюють, що підгодівля птахів узимку є одним з найважливіших заходів і одним із найреальніших шляхів допомоги пернатим. Гине пташка не від холоду, а від голоду. Тих птахів, які зимують удома, школярі та дорослі постійно підгодовують. Учні школи щороку з настанням холодів вивішують годівнички та протягом зими дбають, щоб у них завжди було зерно.

Дякуємо за активність учням, батькам, вчителькам 1-Б та 1-Г класу!

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми