Акція «Допоможи птахам»

Щороку у нашій школі проходить акція «Допоможи птахам». Це організація та проведення виставок годівничок та шпаківень із вторинних матеріалів, їх розміщення на території школи, скверів чи парків. Розвішування годівничок для учнів школи — справжнє свято, адже вони виходять разом з учителями, батьками на подвір’я, в шкільний сад і там окрім того, що розвішують годівнички, проводять різноманітні конкурси та змагання.

Діти усвідомлюють, що підгодівля птахів узимку є одним з найважливіших заходів і одним із найреальніших шляхів допомоги пернатим. Гине пташка не від холоду, а від голоду. Тих птахів, які зимують удома, школярі та дорослі постійно підгодовують. Учні школи щороку з настанням холодів вивішують годівнички та протягом зими дбають, щоб у них завжди було зерно.

Дякуємо за активність учням, батькам, вчителькам 1-Б та 1-Г класу!

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав