Акція «Допоможи птахам»

Щороку у нашій школі проходить акція «Допоможи птахам». Це організація та проведення виставок годівничок та шпаківень із вторинних матеріалів, їх розміщення на території школи, скверів чи парків. Розвішування годівничок для учнів школи — справжнє свято, адже вони виходять разом з учителями, батьками на подвір’я, в шкільний сад і там окрім того, що розвішують годівнички, проводять різноманітні конкурси та змагання.

Діти усвідомлюють, що підгодівля птахів узимку є одним з найважливіших заходів і одним із найреальніших шляхів допомоги пернатим. Гине пташка не від холоду, а від голоду. Тих птахів, які зимують удома, школярі та дорослі постійно підгодовують. Учні школи щороку з настанням холодів вивішують годівнички та протягом зими дбають, щоб у них завжди було зерно.

Дякуємо за активність учням, батькам, вчителькам 1-Б та 1-Г класу!

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок