Акція «Допоможи птахам»

Щороку у нашій школі проходить акція «Допоможи птахам». Це організація та проведення виставок годівничок та шпаківень із вторинних матеріалів, їх розміщення на території школи, скверів чи парків. Розвішування годівничок для учнів школи — справжнє свято, адже вони виходять разом з учителями, батьками на подвір’я, в шкільний сад і там окрім того, що розвішують годівнички, проводять різноманітні конкурси та змагання.

Діти усвідомлюють, що підгодівля птахів узимку є одним з найважливіших заходів і одним із найреальніших шляхів допомоги пернатим. Гине пташка не від холоду, а від голоду. Тих птахів, які зимують удома, школярі та дорослі постійно підгодовують. Учні школи щороку з настанням холодів вивішують годівнички та протягом зими дбають, щоб у них завжди було зерно.

Дякуємо за активність учням, батькам, вчителькам 1-Б та 1-Г класу!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний