ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Акція «Допоможи птахам»

Щороку у нашій школі проходить акція «Допоможи птахам». Це організація та проведення виставок годівничок та шпаківень із вторинних матеріалів, їх розміщення на території школи, скверів чи парків. Розвішування годівничок для учнів школи — справжнє свято, адже вони виходять разом з учителями, батьками на подвір’я, в шкільний сад і там окрім того, що розвішують годівнички, проводять різноманітні конкурси та змагання.

Діти усвідомлюють, що підгодівля птахів узимку є одним з найважливіших заходів і одним із найреальніших шляхів допомоги пернатим. Гине пташка не від холоду, а від голоду. Тих птахів, які зимують удома, школярі та дорослі постійно підгодовують. Учні школи щороку з настанням холодів вивішують годівнички та протягом зими дбають, щоб у них завжди було зерно.

Дякуємо за активність учням, батькам, вчителькам 1-Б та 1-Г класу!

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.