До дня Європи

Цьогоріч Україна вдруге відзначатиме День Європи 9 травня.

Ця дата – чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській збройній агресії. Зараз ми на шляху до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!

В Первомайському ліцеї “Ерудит” вчитель історії А.В. Сизова організовала для учнів 11 класів перегляд відеоролика “Україна-це Європа” та провела вікторину”Що ми знаємо про Європейський Союз”. Вчитель математики Дудіна Н.М. провела гру в 6-г класі “50 цікавих фактів про Європу та ЄС”. Поснікова А.О провела відеолекторій для учнів 6-Б класу “День Європи”.

№ П.І.Б.  члена БК клас посада Розумович Світлана Мельсиківна 1-А Голова БК Лисейко Тетяна Вікторівна 1-А   Сопунова Юлія В’ячеславівна 1-А

І. ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ. 1.1.  Дане Положення розроблено відповідно до чинного законодавства: – Закону   України “Про благодійну діяльність та благодійні організації” № 5073-VI 05

1. Благодійна діяльність регламентується законодавчими актами та нормативними документами (перелік додається). 2. Благодійні внески можуть бути виключно добровільними! Допомагати закладу освіти чи