Проєкт Історія Голокосту та права людини

В останні дні зимових канікул на базі бібліотеки ліцею “Ерудит” відбулося підсумкове заняття проєкту “Історія Голокосту і права людини”. Дев’ятикласники спільно з вчителькою історії Сизової А.В та за участі бібліотекарів ліцею Левченко І.А й Мазуренко Л.Г.,і вчительки інформатики Цибульки Р.В. підводили підсумки чотиримісячної роботи – презентували розроблені тематичні банери “Історія Голокосту на Миколаївщині”, “Історія прав людини”, “Суть прав людини”. Учні по групам представляли розроблені матеріали учасникам інших міні-груп, робили записи виступів для відеоролика, який презентують громаді ліцею напередодні Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту 27.01.2024. За чашкою запашного чаю обмінювалися враженнями і планами на майбутнє, міркували, де вони зможуть застосувати знання і навички, здобуті під час роботи над проєктом.

Тарілка здорового харчування – це концепція, що була розроблена експертами з Гарвардського університету, яка допомагає налагодити харчування та зробити здоровий вибір простим

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Наш ліцей приєднався до дуже цікавого проєкту “5 Кроків до Здорового Харчування”! Найближчим часом ми разом будемо досліджувати всі секрети корисної їжі,