Ми знову разом!

1 вересня довгоочікуване свято як для школярів, так і для вчителів. Нажаль, новий навчальний рік ми розпочинаємо дистанційно, але класні керівники нашого ліцею підійшли відповідально до проведення першого уроку! Педагоги провели урок – квест для учнів «Шлях до перемоги», «Україна – це ми!», “Жовто-блакитне серце ніколи не здається!, урок – знайомство «Ми знову разом!» , «Герої не вмирають!» Вшанування памʼяті загиблих Героїв Первомайщини, перша зустріч у навчальному році “Як ти?” Приємно, що заходи проводилися не за екраном комп’ютерів, а в пам’ятних місцях нашого міста. Сьогоднішній день запам’ятався тим, що учні Первомайського ліцею «Ерудит» активно долучилися до акції «Подаруй дрон захисникам»!

Первомайського ліцею «Ерудит» на 2024-2025 н. р. 1.Освітній процес організовується за семестровою системою: І семестр – з 02 вересня  по 27 грудня 2024

І. Загальні положення 1.1.Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з

Первомайської  міської  ради  Миколаївської  області   на 2024 – 2025 навч. рік

Вже не перший рік педагогічний колектив Первомайського ліцею «Ерудит» відмовляється від квітів на користь донатів на потреби військовим. От і цього року