Вернісаж незламності

5 квітня учні Первомайського ліцею “Ерудит” взяли участь у онлайн-зустрічі «Вернісаж незламності», з авторкою патріотичних листівок, мисткинею, Юлією Поліщук. Дякуючи Миколаївському обласному Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді, спільно з Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою.

Юлія розповіла, як в умовах воєнного часу відбувається створення книжкових ілюстрацій, роздуми про напрямок і суть творчості, як виникають теми для картини, втілюється головна ідея, народжуються пости, комікси, дружні шаржі. Учасники зустрічі, переглядаючи авторські роботи мицткині «Миколаїв. Я люблю тебе», «Джерело Миколаєва», «Миколаївські пазли», «Український тил», «Миколаїв місто герой», «Про війну….», «Все для перемоги!» та ін., наочно переконались наскільки авторка тонко відчуває реальне життя і передає у своїх роботах час, свою любов до Миколаєва та України і віру у нашу Перемогу!Дякуємо Юлії Поліщук, людині, яка підтримує і надихає своїми роботами, за зустріч та цікаву розмову. Бажаємо автору побільше позитивних приводів для натхнення і дякуємо за чудові роботи!

Первомайського ліцею «Ерудит» на 2024-2025 н. р. 1.Освітній процес організовується за семестровою системою: І семестр – з 02 вересня  по 27 грудня 2024

І. Загальні положення 1.1.Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з

Первомайської  міської  ради  Миколаївської  області   на 2024 – 2025 навч. рік

Вже не перший рік педагогічний колектив Первомайського ліцею «Ерудит» відмовляється від квітів на користь донатів на потреби військовим. От і цього року