Памяті Миколи Вінграновського

Сьогодні, 7 листопада, мала можливість разом із Наталією Миколаївною Болюбаш бути присутніми на заході присвяченому 86-річчю видатного земляка Миколи Вінграновського. Вражені виглядом та оформленням футуристичної бібліотеки-музею Миколи Вінграновського, українського письменника-шістдесятника, кінорежисера. А ще, всі присутні, ділилися спогадами, декламували вірші великого Вінграновського. Звучали музичні твори у виконанні учнів закладів освіти м. Первомайська. Приємно, що серед них і учні нашого ліцею. Учениця 6-А класу Семененко Оля виконала твір “Що робить сонце уночі” під супровід бандури. А серед гітаристів учень 7-А класу Антосяк Павло.

Дуже емоційно!!! Вражені!

Дякуємо за запрошення!

Тарілка здорового харчування – це концепція, що була розроблена експертами з Гарвардського університету, яка допомагає налагодити харчування та зробити здоровий вибір простим

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,