“Крок за кроком”

27.10.2022року відбулося перше засідання педагогічної майстерні “Крок за кроком до Нової Української школи” Первомайського ліцею “Ерудит”(координатор Горбачова О.Ю.) До роботи майстерні залучені вчителі, які викладають в 5-х класах. Проблемна тема, над якою працюватиме майстерня “Формування та розвиток сучасного педагога в умовах впровадження Нового державного стандарту в контексті Нової української школи”.

На засіданні розглянули такі питання: затвердження плану роботи майстерні, створення робочих груп щодо опрацювання технологій навчання НУШ, створення єдиного формату світоцтва досягнень учнів 5-х класів.

Первомайського ліцею «Ерудит» на 2024-2025 н. р. 1.Освітній процес організовується за семестровою системою: І семестр – з 02 вересня  по 27 грудня 2024

І. Загальні положення 1.1.Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з

Первомайської  міської  ради  Миколаївської  області   на 2024 – 2025 навч. рік

Вже не перший рік педагогічний колектив Первомайського ліцею «Ерудит» відмовляється від квітів на користь донатів на потреби військовим. От і цього року