#Продовжуємо_вивчати_рідну_мову

21 липня у Первомайському ліцеї “Ерудит” стартував мовний клуб “РозМова ” (кер. Болюбаш Н. М.) для учнів 5-9 класів. Мета клубу-удосконалення усного мовлення. Перше заняття пройшло під гаслом “Мова-код нації”.

А для учнів 1-4 класів, проведено інтелектуальну гру за планом роботи Мовного клубу “Говоримо солов’їною” (керівник Татарінцева О.В.). Діти взяли участь у конкурсі “Алфавітний калейдоскоп”, “Віднови фразеологізми”, “Шифрувальники”, “Відгадай загадку”, “Мозковий штурм”, “Хто найрозумніший” тощо. Маленькі знавці української мови довели, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава!

Шануйте українську мову!

Тарілка здорового харчування – це концепція, що була розроблена експертами з Гарвардського університету, яка допомагає налагодити харчування та зробити здоровий вибір простим

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Наш ліцей приєднався до дуже цікавого проєкту “5 Кроків до Здорового Харчування”! Найближчим часом ми разом будемо досліджувати всі секрети корисної їжі,