#DokudaysUA

5 липня 2022 року на базі Первомайського ліцею «Ерудит» модератором кіноклубу, вчителькою історії Анною Сизовою для учнів 8-11 класів був проведений кінопоказ фільму “МИР” з фільмотеки DokudaysUA.

Стрічка режисера Сергія Лисенко “МИР” розповідає про викладача акторської майстерності у відомому проекті каналу СТБ «Танцюють всі!» Мирослава Гая, який у 2014 році заснував потужний волонтерський фонд і забезпечував воїнів АТО продуктами, формою, приладами нічного бачення та іншим військовим обладнанням.

Під час практичної частини заходу учасники ознайомились з історією волонтерського руху в світі та в Україні, отримали більш широке розуміння ролі людини у житті держави.

Тарілка здорового харчування – це концепція, що була розроблена експертами з Гарвардського університету, яка допомагає налагодити харчування та зробити здоровий вибір простим

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Наш ліцей приєднався до дуже цікавого проєкту “5 Кроків до Здорового Харчування”! Найближчим часом ми разом будемо досліджувати всі секрети корисної їжі,