#Стартував_фінальний_етап_першого_ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

21 лютого 2022 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося відкриття фінального етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022». Під час конкурсних випробувань 27 педагогів із різних громад області продемонструють фахові знання, професійні компетентності, творчі здібності. Змагання проводитимуться впродовж 4 днів і вже 25 лютого 2022 року журі визначить 4 переможців у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства», які представлятимуть Миколаївщину на державному рівні. Нашу громаду та заклад в номінації «Біологія» представляє Ілона Анатоліївна Прокопенко. Бажаємо Ілоні Анатоліївні гідно пройти всі конкурсні випробування, презентувати свої творчі досягнення, ефективні інноваційні технології навчання та досягти найвищих результатів.

Тарілка здорового харчування – це концепція, що була розроблена експертами з Гарвардського університету, яка допомагає налагодити харчування та зробити здоровий вибір простим

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Наш ліцей приєднався до дуже цікавого проєкту “5 Кроків до Здорового Харчування”! Найближчим часом ми разом будемо досліджувати всі секрети корисної їжі,