#Наступність_у_навчанні

Перехід учнів з початкового в середню ланку школи – одна з педагогічно найбільш складних проблем, а період адаптації в 5-му класі – один з найважчих періодів шкільного навчання. У Первомайському ліцеї «Ерудит» впродовж січня відбувалася творча зустріч “Наступність у роботі проєкту «Інтелект України»” . Вчителі української мови та математики, адміністрація ліцею мали змогу відвідати навчальні заняття в 4 класах. Зустріч зумовлена плідною співпрацею вчителів початкової школи ліцею та вчителів середньої школи, оскільки учні, що навчаються за програмою «Інтелект України» у 2022/2023 н.р. продовжать навчання за цією ж програмою у 5 класі. Учасники мали змогу відвідати презентаційний поліфункціональні уроки: «Українська мова. Читання» в 4-А класі (вч. Телешко Л.В.) «Ступені порівняння прикметників. Прикметники, утворені від двох основ», «Математика» в 4-Б класі (вч. Шевчук І.С.) «Читання й запис багатоцифрових чисел. Ознака подільності на 5. Трикутник та його види. Периметр трикутника», «Математика» в 1-А класі (вч. Єлісєєва Т.В.) «Нумерація двоцифрових круглих чисел. Сто. Задачі на знаходження остачі (різниця). Одиниця вимірювання довжини – метр».Колектив нашого закладу розуміє, що лише об’єднавши зусилля вчителів початкової та середньої ланки , а також отримавши підтримку батьківської громади можливо забезпечити психологічно виважений і успішний для дитини перехід з попереднього рівня освіти на наступний.

Первомайського ліцею «Ерудит» на 2024-2025 н. р. 1.Освітній процес організовується за семестровою системою: І семестр – з 02 вересня  по 27 грудня 2024

І. Загальні положення 1.1.Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з

Первомайської  міської  ради  Миколаївської  області   на 2024 – 2025 навч. рік

Вже не перший рік педагогічний колектив Первомайського ліцею «Ерудит» відмовляється від квітів на користь донатів на потреби військовим. От і цього року