Про безпеку дорожнього руху

Сьогодні, 14 грудня , інспектори з ювенальної поліції сектору превенції, провели урок з учнями перших та других класів ліцею «Ерудит», про безпеку дорожнього руху.
Правоохоронці розповіли дітям про те, яких правил безпечної поведінки на дорозі треба дотримуватися та до яких негативних наслідків може призвести нехтування ними.
Діти демонстрували свої уміння та знання правил дорожнього руху . Поліцейські детально обговорили з учнями початкових класів про те, в яких місцях дозволяється переходити проїжджу частину дороги , а в яких – ні, якими дорожніми знаками та сигналами світлофора регулюється рух транспорту і пішоходів.

Первомайського ліцею «Ерудит» на 2024-2025 н. р. 1.Освітній процес організовується за семестровою системою: І семестр – з 02 вересня  по 27 грудня 2024

І. Загальні положення 1.1.Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з

Первомайської  міської  ради  Миколаївської  області   на 2024 – 2025 навч. рік

Вже не перший рік педагогічний колектив Первомайського ліцею «Ерудит» відмовляється від квітів на користь донатів на потреби військовим. От і цього року