#ЗасіданняДГвчителівісторіїтагеографії

25 жовтня 2021 р. відбулося засідання динамічної групи вчителів історії, правознавства та географії Первомайського ліцею «Ерудит», під час якого було затверджено нову методичну тему школи на 2021-2026 н.р. «Формування освітнього середовища для успішної самореалізації педагогів та учнів в умовах впровадження Нового державного стандарту в контексті Нової української школи» і , відповідно, учасниками ДГ прийнято рішення узгодити власну методичну проблему з методичною проблемою школи, дотримуватися вимог Державного стандарту базової середньої освіти (2020 р.).Також було підведено підсумки І туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, правознавства, географії та обговорено напрямки роботи з обдарованими дітьми. Розроблено попередні плани заходів по вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. та предметних тижнів історії, правознавства, географії в залежності від епідеміологічної ситуації з Covid-19, як в онлайн, так і офлайн-режимі.

Первомайського ліцею «Ерудит» на 2024-2025 н. р. 1.Освітній процес організовується за семестровою системою: І семестр – з 02 вересня  по 27 грудня 2024

І. Загальні положення 1.1.Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з

Первомайської  міської  ради  Миколаївської  області   на 2024 – 2025 навч. рік

Вже не перший рік педагогічний колектив Первомайського ліцею «Ерудит» відмовляється від квітів на користь донатів на потреби військовим. От і цього року