#День_Учителя

1 жовтня у нашому ліцеї було гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя. Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли школярі прибігали до школи ще задовго до шкільного дзвінка. Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Зустрічали працівників закладу учні парламенту ліцею і вітали цукерками з передбаченнями, на всіх перервах з шкільного радіо лунали привітання та музичні дарунки, дуже зворушливе онлайн привітання вчителі отримали від учнів 11-В класу (класний керівник Підгорна Інна Павлівна). Це був день учнівського самоврядування, тому всі десятикласники змогли спробувати себе в ролі вчителів. Чудовим сюрпризом було солодке привітання від Євгенія Нотевського. А по закінченні уроків відбувся великий святковий концерт з нагоди свята, який підготували учні 11-А і 11-Б класів зі своїми класними керівниками Садовник Наталією Федорівною та Баранюком Глібом Сергійовичем. Багато пісень, танців, жартів та кумедних сценок змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.
Велика подяка всім, хто наповнив цей день гарним настроєм та позитивними емоціями.

Первомайського ліцею «Ерудит» на 2024-2025 н. р. 1.Освітній процес організовується за семестровою системою: І семестр – з 02 вересня  по 27 грудня 2024

І. Загальні положення 1.1.Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з

Первомайської  міської  ради  Миколаївської  області   на 2024 – 2025 навч. рік

Вже не перший рік педагогічний колектив Первомайського ліцею «Ерудит» відмовляється від квітів на користь донатів на потреби військовим. От і цього року