Збори шкільного парламенту «Віче»

8 лютого відбулося засідання шкільного парламенту під девізом «Творімо успіх разом!». Мета засідання — аналіз роботи учнівського самоврядування за І семестр та встановлення основних задач роботи на ІІ навчальний семестр. Актив учнівського самоврядування та голови комітетів шкільного парламенту «Віче» на наступний навчальний семестр визначили наступні завдання: спрямувати роботу учнівського самоврядування на залучення більшої кількості учнів до участі в учнівському самоврядуванні та організації колективних творчих справ; активізувати роботу органів класного самоврядування з метою ефективної роботи активу школи, підготувати та провести заплановані на ІІ семестр загальношкільні заходи.

Тарілка здорового харчування – це концепція, що була розроблена експертами з Гарвардського університету, яка допомагає налагодити харчування та зробити здоровий вибір простим

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Наш ліцей приєднався до дуже цікавого проєкту “5 Кроків до Здорового Харчування”! Найближчим часом ми разом будемо досліджувати всі секрети корисної їжі,