3 лютого в нашій школі відбулася зустріч одинадцятикласників з відповідальною за проведення ЗНО в нашому місті Слободенюк С.П. В спокійній та дружній атмосфері випускники змогли отримати змістовні відповіді на всі питання, які їх турбували. Світлана Пилипівна розповіла про особливості проходження ЗНО та ноголосила, що реєстрація на ЗНО випускників поточного року триває з 01 лютого до 05 березня 2021 року. Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти будуть надсилати до 01 березня 2021 року.
Випускникам детально розповіли про покрокові дії для проходження ЗНО та ДПА в 2021 році:
1. Потрібно ознайомитись із правилами прийому до вибраних учнями закладів вищої освіти, що допоможе їм усвідомлено обрати навчальні предмети для проходження зовнішнього оцінювання та державної підсумкової атестації.
2. Потрібно обрати навчальні предмети, із яких випускник бажає пройти зовнішнє оцінювання та державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання.
Варто пам’ятати, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати п’ятьох. У 2021 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів: (української мови, української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, французької мови).
Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова. Другим — математика (завдання рівня стандарту). Третім — історія України або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська). Четвертий предмет ви обираєте самостійно із запропонованого вище переліку. Пам’ятайте, що для зарахування оцінок за державну підсумкову атестацію можна вибрати й іноземну мову (англійську, німецьку, французьку, іспанську), й історію України та пройти зовнішнє оцінювання з цих предметів.
3. Потрібно підготувати необхідні для реєстрації документи та матеріали, зокрема:
* копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). Звертаємо увагу, що в паспортах нового зразка (ID-картка) немає серії документа. Під час заповнення реєстраційної форми поле «серія» потрібно залишити порожнім. У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ.
* дві однакові фотокартки для документів розміром 3×4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері).
* реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», що доступний на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в закладі освіти (Коржева О.І.).
4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та подайте його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (Коржевій О.І.).
Крім організаційних питань, Світлана Пилипівна розповіла і про приємне нововведення цього року. Топ-10 найкращих учнів області за результатами ЗНО будуть отримувати стипендію 10 тис. грн. цілий рік, тобто всього 120 тис. грн. за рік (тільки для учнів, які оберуть навчання в українському виші).
Дякуємо Світлані Пилипівні за інформативну та мотивуючу зустріч!
Результати вибору
електронних версій оригінал-макетів підручників для 4 класу закладів загальної середньої освіти,
поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних)
для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників
читати далі:
https://drive.google.com/file/d/1ngUnhzIcB9J24Xn1GfyplIeSbODvB5m_/view?usp=sharing