Святий Миколай в нашу школу завітав

18 грудня в нашій школі відзначали традиційне українське свято — День Святого Миколая. За гарною традицією самоврядування нашої школи підготувало для учнів початкової школи привітання від Святого Миколая. Ведучі радіо розповіли учням про життя Миколая Чудотворця, звертаючи увагу на його велику любов до ближніх, хворих і бідних. Шкільні бібліотекарі з учнями дев’ятих класів підготували святкову виставу для 1-их класів.

Грудень рік закінчує, а зиму розпочинає, він дуже багатий на свята. Наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю, і свято Миколая розпочало цей святковий калейдоскоп!

Первомайського ліцею «Ерудит» на 2024-2025 н. р. 1.Освітній процес організовується за семестровою системою: І семестр – з 02 вересня  по 27 грудня 2024

І. Загальні положення 1.1.Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з

Первомайської  міської  ради  Миколаївської  області   на 2024 – 2025 навч. рік

Вже не перший рік педагогічний колектив Первомайського ліцею «Ерудит» відмовляється від квітів на користь донатів на потреби військовим. От і цього року