ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПРАВ ЛЮДИНИ

10 грудня — день четвертий

Для учнів 5-11 класів були проведені класні години у формі інтерактивної гри, бесіди з елементами тренінгових вправ, круглих столів. Основним завданням цих заходів було систематизувати та розширити знання учнів про документи, що гарантують права дитини, закріпити знання учнів про права, які їм гарантує ООН, та стимулювати виконувати обов’язки, які покладені на дітей шкільного віку, розвивати критичне мислення через вміння аналізувати ситуації, висловлювати свою думку.

Первомайського ліцею «Ерудит» на 2024-2025 н. р. 1.Освітній процес організовується за семестровою системою: І семестр – з 02 вересня  по 27 грудня 2024

І. Загальні положення 1.1.Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з

Первомайської  міської  ради  Миколаївської  області   на 2024 – 2025 навч. рік

Вже не перший рік педагогічний колектив Первомайського ліцею «Ерудит» відмовляється від квітів на користь донатів на потреби військовим. От і цього року