#30_років_Державний_Гімн_України

15 січня в Україні відзначають 30-ту річницю прийняття Державного Гімну України. До цієї річниці у Первомайському ліцеї «Ерудит» вчителями історії Сизовою А.В. та Музикою Н.С. для учнів 7-8 класів була проведена інтелектуальна гра «Факт чи фейк про Державний Гімн України», під час якої учні поглибили свої знання про історію створення та прийнятя Гімну України, а також вдосконалили свої навички медіаграмотності.

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському