27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня у світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Цей день в нашій школі розпочався з тематичного загальношкільного інформування – «Це не повинно повторитися!». На уроках історії в 10-11-х класах розглядалися питання, пов’язані з трагічними подіями Голокосту. На перервах учні прослухали тематичний радіоефір «Уроки історії». У бібліотеці школи відкрилася експозиція «Трагедія ХХ сторіччя». Всі ці просвітницькі заходи спрямовані на збереження пам’яті про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду та прищеплення молоді поваги до минулого та прагнення зберегти історичні пам’ятки, пов’язані з тими трагічними подіями.
Нехай живе надія, що подібне більше ніколи не повториться! Будемо пам’ятати…