16 днів проти насильства

З 25 листопада по 10 грудня щорічно в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». В Первомайському ліцеї «Ерудит» до Всеукраїнської акції, було розроблено план заходів, який включав виховні години, відеолекторії, бесіди. В шкільній бібліотеці було розміщено виставку присвячену акції. За допомогою гри «Фото-фішка» було обговорено актуальні питання щодо здоров’я та наслідків ризикованої поведінки, проблеми ВІЛ-інфікування, які постають перед сучасною молодою людино. До акції також долучилась молодша школа, учні якої зобразили на малюнках своє ставлення до насильства. Було проведено аналітичне анкетування, що дало змогу дослідити обізнаність учнів ліцею, щодо булінгу, його видів та алгоритму дій при виявленні проявів насильства.