16 днів проти насильства

З 25 листопада по 10 грудня щорічно в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». В Первомайському ліцеї «Ерудит» до Всеукраїнської акції, було розроблено план заходів, який включав виховні години, відеолекторії, бесіди. В шкільній бібліотеці було розміщено виставку присвячену акції. За допомогою гри «Фото-фішка» було обговорено актуальні питання щодо здоров’я та наслідків ризикованої поведінки, проблеми ВІЛ-інфікування, які постають перед сучасною молодою людино. До акції також долучилась молодша школа, учні якої зобразили на малюнках своє ставлення до насильства. Було проведено аналітичне анкетування, що дало змогу дослідити обізнаність учнів ліцею, щодо булінгу, його видів та алгоритму дій при виявленні проявів насильства.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок